Privatumo politika

Mes saugome Jūsų privatumą, todėl siekiame kuo aiškiau supažindinti Jus su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais. Privatumo politikos sąlygos galioja kiekvienam ir kiekvieną kartą norint pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.
Prisiregistruodami mūsų svetainėje Jūs automatiškai sutinkate su mūsų privatumo politika.Jeigu nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje ir nesinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.


KAS MES ESAME


Elektroninės parduotuvės svetainės adresas yra: https://www.zvejokpigiau.lt (toliau svetainė)
Duomenų tvarkytojas S.Spaustynaičio P.Į. Reg.nr 15820283;Adresas: Kauno 64-1 Jurbarkas, Lietuva.

Iškilus klausimams dėl asmens duomenų ir kitokiais su privatumu susijusiais klausimais prašome kreiptis:
• Telefonu: +37068539089;El.paštu: info@zvejokpigiau.lt

KOKIUS ASMENINIUS DUOMENIS MES RENKAME IR KODĖL TAI DAROME


Mes renkame ir tvarkome tik tuos jūsų asmens duomenis, kurie yra pakankami ir būtini pasiekti tikslus, dėl kurių jie tvarkomi.
Asmens duomenys, kuriuos mes renkame ir tvarkome:
Registracijos duomenys
Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikėte registracijos metu:
El. pašto adresas, vardas, pavardė, telefono numeris, adresas.
Ši informacija yra reikalinga norint prisiregistruoti mūsų svetainėje, ir naudojama atliekant tolimesnius užsakymus,
Pirkimų duomenys
Mes renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikėte pirkdami prekes svetainėje:
vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo adresą, prekių pristatymo būdą, mokėjimo būdą, mokėjimo informaciją, pagrindinę informaciją apie prekes gaunančias trečiąsias šalis, IP adresą.
Ši informacija naudojama užsakymų vykdymui. Informavimui apie užsakymo vykdymo eigą.
Slapukai (cookies)
Svetainėje yra naudojamo slapukai, kurie pagerina naršymo kokybę. Slapukų pagalba internetinio puslapio turinys pritaikomas Jūsų poreikiams. Naršydami mūsų internetinėje parduotuvėje sutinkate su slapukų įrašymu Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tai padaryti galite rasti savo naršyklės pagalbos puslapiuose įvedę raktinius žodžius
Komunikavimo pasirinkimai
Tai apima jūsų sutikimus dėl mūsų ir trečiųjų šalių rinkodaros pasiūlymų. Mes suteikiame jums galimybę atsisakyti sutikimų ar pašalinti savo paskyrą
Iš svetainės gausite būtinus pranešimus, kai teiksime paslaugas ir turinį, kurio prašote, ar kai turėsime informuoti jus svarbiais, su interneto svetaine susijusiais klausimais.
Atsiliepimai ir paklausimai, kainos siūlymai, komentarai, pastabos
Kai pateikiate mums atsiliepimus, kreipiatės į mus dėl pagalbos, siūlote prekės kainą arba užduodate mums klausimus, mes renkame tokius jūsų pateiktus duomenis: vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, IP adresą, pirkinių krepšelio duomenis.
Ši informacija reikalinga, kad atsakytume į jūsų atsiliepimus, teiktume pagalbą ar atsakytume į jūsų klausimus. Tai apima jūsų susirašinėjimo su mumis įrašus ir kopijas.


ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI


Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.
Siekdami suteikti jums prieigą prie svetainės ir norėdami suteikti jums galimybę naudotis svetaine tvarkome šiuos asmens duomenis:
– registracijos duomenys;
Pardavimų vykdymo ir užklausų tvarkymo tikslais tvarkome šiuos asmens duomenis:
– pirkimų duomenys;
– Atsiliepimai ir paklausimai, kainos siūlymai, komentarai, pastabos
Siekiant, kad naudotis svetaine būtų kuo paprasčiau ir patogiau, naudojame šiuos duomenis:
– slapukų duomenys;
Jūsų prašymų ir užklausų tvarkymo tikslais:
– Atsiliepimai ir paklausimai, kainos siūlymai, komentarai, pastabos
Rinkodaros tikslais
– Komunikavimo pasirinkimai


SU KUO MES DALINAMĖS JŪSŲ DUOMENIMIS


Informacija apie Jus trečiosioms šalims yra perduodama tik šiais atvejais: mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo, tiekimo paslaugas. Šių paslaugų teikėjams suteikiame tik tie informacijos, kiek yra būtina pasirinktai paslaugai atlikti.
Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.
Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.
Prašymą Jūs galite pateikti el. paštu: info@zvejokpigiau.lt.


KIEK LAIKO SAUGOME ASMENS DUOMENIS?


Jūsų asmens duomenys yra saugomi tiek laiko kiek yra būtina prekių įsigijimo sutarčiai įvykdyti bet ne trumpiau nei tą mus įpareigoja daryti mūsų veiklą reglamentuojantys teisės aktai. Jūsų asmens duomenys, kurie tvarkomi Jums sutikus su tokiu asmens duomenų tvarkymu yra tvarkomi ir saugomi iki Jūsų sutikimo atšaukimo dienos.

KAIP GALIU SUSIPAŽINTI SU SAVO ASMENS DUOMENIMIS, KURIUOS TVARKOME?


Jūs turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais Jūsų asmens duomenimis. Su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis Jūs galite susipažinti atsiųsdami mums prašymą el. paštu: info@zvejokpigiau.lt.

KAIP PATEIKTI PRAŠYMĄ DĖL JŪSŲ ASMENS DUOMENŲ IŠTRYNIMO

Jūs turite teisę pateikti prašymą dėl mūsų tvarkomų Jūsų asmens duomeų ištrynimo atsiūsdami mums prašymą el. paštu: info@zvejokpigiau.lt.

X