Pristatymas ir grąžinimai

Prekių pirkimas www.zvejokpigiau.lt parduotuvėje užims tik keletą minučių!

  1. Jums reikia išsirinkti prekę, įdėti ją „į krepšelį”, paspausti prekių krepšelio simbolį „Pirkti“
  2. Užpildyti prekės pristatymui reikalingą formą „Nauja registracija“, jei dar nesate užsiregistravęs. Arba jei jau esate užsiregistravęs, pateiktoje formoje įvesti savo duomenis.
  3. Pasirinkti apmokėjimo būdą.
  4. Susipažinti su www.zvejokpigiau.lt e-parduotuvės taisyklėmis ir patvirtinti užsakymą.

Prekės siunčiamos pirkėjui tik po to, kai apmokėjimo suma bus pervesta į S.Spaustynaičio p.į. sąskaitą, dėl to prekių pristatymo terminas gali būti atidėtas kol bus įvykdytas banko pavedimas.

Jeigu mokate grynais prekės pristatomos Jums per 3 darbo dienas,jeigu jos yra sandėlyje.

Jeigu norite atidėti užsakymą, rasykite el.paštu info@zvejokpigiau.lt;tel.+370 685 39089.

Prekių pristatymo kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam klientui. Apie pristatymo kainą klientą informuosime asmeniškai. Pristatant prekes per kurjerių tarnybas, kaina priklauso nuo svorio.

  • Iki 9.99kg – pristatymo kaina 3.99
  • Nuo 10kg iki 19.99kg – pristatymo kaina 5.99
  • Nuo 20kg iki 39.99kg – pristatymo kaina 12.99
  • Nuo 40kg – pristatymo kaina 19.99

Jei Jūsų užsakyta prekė tuo metu yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 3 darbo dienas.

Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra – mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymo laikotarpis gali trukti ilgiau. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 3 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti dar ilgiau).

Užsakymo formavimo metu galite nurodyti kada pageidaujate gauti užsakymą. Jei mums kils neaiškumu – Mes su Jumis susisieksime

Jei kliento kontaktinėje informacijoje pateikti neegzistuojantys ar klaidingi telefonų numeriai, adresai ir kt. duomenys – užsakymas nevykdomas .

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą,Jūs siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai. Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo prekės užsakymo patvirtinimo dienos. Jeigu už prekę mokama bankiniu pavedimu – nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento.

X